بانام خدا
سلام عرض میکنم به همه شما خوانندگان عزیز سایت شهدای صابرین
بنده مدیر گروه کمال ، علیرغم میل باطنی و به دلیل اتفاقاتی که نمی تونم بگم از سال 94 تا امروز هرکاری می کردم بازم پست بگذارم نمیشد!
خیلی از نظر کاری ، روحی و مطالب بسیار دیگه و همچنین اتفاقات مختلف تحت فشار بوده و هستم.
برادران و خواهران دیگه ای هم که باهم هم قسم شدیم تا کار روی زمین نمونه هم وقتی دیدن بنده وقت ندارم ، اونها هم کمتر فرصت مطلب گذاشتن رو کمتر پیدا کردند که البته خدا خیرشون بده .
اونا هم بسیار سختی کشیدن و بسیار زحمت (مخصوصاً داداش عزیزدلم عبداهرا جان که خدا خیرش بده و خواهر بسیـــار زحمتکشمون شهیده خانم که حقیقتاً کار زینبی کردند . و خدا خودشون و خانوادشون رو نگهداره)

اما امشب شب سالگرد شهدای عملیات سال نود هست.
شهدایی که هنوز بعد از هفت سال در اوج مظلومیت هستند !
دو روزه بشدت صدای بیسیم سحرگاهی جعفر خان و بچه ها رو میشنوم
داغونم داغون!
ولی ژولیده و حیرانیم و با مشغول کردن خودمون سعی میکنیم وجدان و خاطرات تلخ تلخ تلخ گذشته ، از نیش و کنایه ها تا پزدادن بعضی افراد که اصلا شهدا رو ندیدن ولی خاطره از قلیونشون با شهید میگذارن رو به یاد نیاریم و به فراموشی بسپریم .
ما حتی نمیتونیم بگیم برای شهدا و خانواده مظلومشون چه کارها که نکردیم که شاید یکی از مواردش رو میگفتیم در همه همایشها از ما تقدیر میشد یا گروه ما هم در صدر تبلیغات سلبریتی های مذهبی قرار می گرفت اما در کنار اون برخی از خودی ها که از گرگ درنده تر هم هستند شاید ما رو به خاطر حرکت در خلاف مسیر زورگویانه شون نابود می کردند ! 

اما سکوت ما از هر فریادی کَــر کننده و پر صدا تر هست.

چندتا مطلب :
1- برخی خبرگزاری های جالب که مطالب ما رو کپی می کردند و جوری مطرح می کردند که انگار خودشون توی صابرینن و حتی ما هم باورمون شده بود رو خدا هدایت کنه!
2- خیلی درد سنگینی هست از دور شدن از برادران عزیزمون ، مخصوصاً دو شهید . یکی شهید الوانی و دیگری شهید قره محمدی ، اما به امید دیدارشون به همین زودی ها هستم. مخصوصاً آقا رضا رو.
3- شهدای صابرین عزیز ، من میدونم الان زن و بچه شما توی این بحران اقتصادی (که زاییده ی اختاپوس وابسته به برخی از مسئولین ارشد نظام جمهوری اسلامی ایران هست ) ، دارن با سیلی صورتشون رو سرخ می کنند و شما ، مالکان این امنیت خونتون به جوش اومده . برای همه ما دعا کنید تا انقلابی که دست نااهلان افتاده ، زودتر نجات پیدا کند.
4- مردم عزیز و ارزشی ، پیامهای دلگرم کننده شما بود که به ما انرژی میداد. به ما انرژی بدید تا باز هم مطلب بتونیم بگذاریم و برای ما دعا کنید تا به همین زودی من هم از این دنیای لجنبار و کثیف نجات پیدا کنم .
5- رهبر عزیزمان ! ما زنده ایم هنوز، نمیگذاریم رسانه های بی در و پیکر و این وضعیت نابسامان مدیریت کشور، شما رو بیش از این تحت فشار بگذاره ، ما همه سرباز شمائیم و گوش به فرمان شما ! امر بفرمایید تا جان تقدیم کنیم/
6- به کوری دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، از اونجایی که همه پیش بینی های قبلی رهبرمان آقا سید علی ای عزیز محقق شد ، باز هم شاهد نابودی فتنه های خود خواهید بود.

التماس دعا از همه شما عزیزان داریم.
مدیر گروه کمال 

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : عزیز ,شهید ,پیدا ,مخصوصاً ,مطلب ,شهدای ,نجات پیدا ,اسلامی ایران ,جمهوری اسلامی ,همین زودی ,مدیر گروه ,جمهوری اسلامی ایران
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

※ G)IDLE-FANS ※ Lauren هنرستان فدک شهرستان بم پایگاه اشعار رجبعلی نیسی...فانوس دهکده وکلاي موسسه امين Elisabetha قالیشویی در اصفهان | خلیج فارس سازمان هکتیویست اشرار مدرسه حضرت معصومه شهرستان آق قلا